Hudební dopoledne s uměleckou dvojicí Evou a Vaškem

10. 07. 2018

Během prázdnin lidé cestují za hudbou, navštěvují festivaly a různé koncerty pod širým nebem. Ale poněvadž by tyto výlety byly pro naše klienty příliš složité, zveme si umělce, zpěváky a hudebníky k nám do domova.

V pondělní dopoledne zavítala mezi nás populární umělecká dvojice Eva a Vašek s repertoárem písní, které jsou této generaci tolik blízké. Interpreti přilákali velkou část posluchačů do pohodlného zázemí společenské místnosti našeho domova. Úvodní píseň Bílou orchidej vystřídala směsice písní country, beatu a šlágrů; nechyběly také lidovky Kolíne, Tři bílé břízy, Už kamarádi pomalu stárnem, aj.  Po vzpomínkové polkové sérii následovala série valčíkových písní Chodíval tuláček do naší vesnice, Kdepak je to moje zlaté mládí, atd. Na své si přišli i naši klienti, neboť pan Vašek se chopil harmoniky a zahrál na ni plejádu krásných moravských lidových písní, takže klienti měli možnost si zazpívat tyto písně bez nutné hudební reprodukce.
Fanoušci Evy a Vaška byli s tímto představením, které zcela naplnilo jejich umělecká očekávání, nadmíru spokojeni.
Eva a Vašek říkají, že jejich život je jako jedna velká dovolená a spousta lidí tomu nevěří. Chtěly bychom  jim tedy tímto poděkovat za krásné umělecké vystoupení a za to, že si v době své dovolené udělali na nás čas, přijeli a potěšili mnohá srdce.
 
top