PiňaKoláda

28. 06. 2019
Pátek s datem 28.6. 2019 nám do domova přijela zpříjemnit Piňakoláda.
 
 
Duo složené ze dvou dam, Pavli a Soni je našim klientům známé především z televize Šlágr, a proto jsme neváhali a Piňakoládu na základě jejich přání oslovili.
Společně s jejich příjezdem k nám do domova přijela i taková spousta neuvěřitelně dobré nálady a pozitivní energie, že netrvalo dlouho a PiňaKoláda ovládla celou společenskou místnost a všechny klienty v ní.
Předvedly nám svůj široký repertoár a nezapomínaly přitom ani na naše klienty, kteří se aktivně podíleli na výběru písniček. Stihli jsme si toho s nimi zazpívat hodně. Od Dětí z Pirea, přes Stokrát chválit čas až po Čekej tiše, ale to nebylo zdaleka všechno. Samozřejmostí byli i moravské, ale nejen moravské, lidovky, u kterých nezůstalo nejedno oko suché.
 
Jsem ráda, že tento článek píši s dvoudenním odstupem. Mohla jsem tak vyslechnout reakce našich klientů s odstupem od koncertu a těší mě, že jejich slova jsou plná chvály.
Dodnes prý cítí tu energii, kterou s sebou PiňaKoláda přivezla. Dle slov klientů jim nalily novou sílu do žil.
Dokonce jedna naše klientka odmítla během koncertu odejít ke kadeřnici, u které byla objednaná, a to se slovy: „Ke kadeřnici nejdu, přece o to nepřijdu.“
A tak si myslím, že po téhle její větě už není co dodávat.
                                                                                                                                                         
                                                LBR
top