Promítání s Lindou - o běžeckém závodě v Kapském Městě a o městě samotném

20. 07. 2022

Ve středu 20. července 2022 k nám zavítala Linda Beniačová, která se s klienty zná především díky práci na oddělení fyzioterapie v našem Domově. V tento den ji však většina klientů poznala z trochu jiné stránky jejího života.

Linda je jedna z nejlepších česko-slovenských ultratrailových běžkyň, a tak se s námi přišla podělit o své sportovní zážitky. K této příležitosti si vybrala závod, který běžela až v Jihoafrické republice v Kapském Městě. Tento ultratrailový závod dlouhý 100 km vede nádhernou krajinou přes hory Cape Peninsula, nabízející běžcům technický terén se strmými výstupy a sestupy, trasu přes pláže či kolem zdejších vinic. Celý závod stihla Linda zaběhnout pod 15 hodin, splnila tak traťový limit a byla za svůj výkon oceněna.

Kromě samotného závodění, promítala Linda klientům i krásy, které v průběhu pobytu v Kapském Městě navštívila. Pro klienty bylo toto promítání velkým zpestřením a mohli alespoň takto na dálku cestovat do exotické země jako je Jihoafrická republika.

Ještě jednou moc děkujeme Lindě Beniačové za sdílení svého sportovního, ale i cestovatelského zážitku a přejeme hodně úspěchů na dalších závodech, které jí život nabídne.
 
Lucie H.

top