Šikovné ruce našich seniorů

21. 06. 2018

Šikovné ruce našich seniorů uspěly v soutěži  v Lysé n. Labem !

Slavnostní zahájení celorepublikové výstavy Senior -Handicap se konala 21.6. 2018 pod patronací Středočeského kraje.

Slavnostní vyhodnocení soutěže Šikovné ruce našich seniorů - pro radost a potěšení proběhlo v pátek 23. června dopoledne. O vysokou společenskou úroveň se postaral, mimo jiné, hudební doprovod v podání Městské kapely Františka  Kmocha Kolín.

Tato výstava spojená se soutěží  je v České republice ojedinělá. Expozice čítala  3 150 prací a úroveň   vystavovaných výrobků byla velmi  vysoká.

Přesto se díla našich klientů dostala do té nejvyšší špičky, kde bylo oceněno pouze 25 vystavovatelů v kategorii domovy pro seniory, hobby a zvláštní kategorie. Ocenění za práci získala naše klientka, paní Marie Bauerová za adventní svícen s kovovým efektem.  Tato soutěž má dlouholetou tradici. Letos proběhl již 19. ročník. Na základě nabídky organizátorů Centra sociálních a zdravotních služeb Poděbrady, jsme se  zúčastnili za DSM poprvé. Přes počáteční nejistotu, jak dopadneme, skončila naše prezentace výše zmíněným velkým úspěchem. Za sebe musím říct, že jsem nesmírně ráda za možnost účasti na  této soutěži, kde jsme mohli prezentovat výsledky naší práce a celého našeho domova a dále získat neskutečné množství inspirace do další práce. Můj pozitivní dojem podtrhlo získání tohoto ocenění  pro paní Bauerovou a tím pádem i pro ergoterapeuty DSM.

 

top