Věstonický pětiboj

23. 05. 2019
Sportovní duch nám nechybí…
   Domov pro seniory na Věstonické pořádal 23. května již 5. ročník Věstonického pětiboje.
Sportovního klání se zúčastnilo 9 čtyřčlenných týmů z brněnských domovů.  Pro nepřízeň počasí byla zvolena, stejně jako v loňském ročníku, „mokrá“ varianta. Všechny disciplíny byly tedy umístěny ve vnitřních prostorách DS. Soutěžilo se v hodu šipkami, hodu míčkem na cíl, hodu overballem na koš, cyklistice na rotopedu a skládání puzzle na čas. Na závěr sportovního programu bylo připraveno občerstvení v podobě špekáčků.  Poté byly vyhlášeny výsledky jednotlivých sportovních týmů, předány ceny a všichni pětibojaři, i jejich nesoutěžící kapitán, byli dekorováni medailí.
   Náš tým z Mikuláškova náměstí přivezl domů krásné 5. místo. A proto našim čtyřem závodníkům patří velký dík a obrovská gratulace!