Oslava 20. výročí založení domova

07. 09. 2023 v 13:00 hodin
Přesné 20. výročí založení našeho domova bude sice až 1. prosince, sluníčko a venkovní prostory domova však přímo sváděly k oslavení tohoto krásného jubilea v rámci zahradní party.
 
Ve čtvrtek 7.9. vše odstartovalo. Několikaměsíční přípravy vyvrcholily a před 11 hodinou se k nám začali sjíždět první pozvaní. Dopolední program byl věnován oficiálním hostům a spolupracovníkům našeho domova. Zaznělo několik písní v podání ZUŠ Fr. Jílka, které střídaly proslovy našeho pana ředitele. Taktéž jsme předali ocenění a poděkovali pracovníkům, kteří se s námi na chodu domova podílejí již více než 17 let. Na závěr vedoucí úseků sfoukli svíčky na narozeninovém dortu, který byl následně slavnostně rozkrojen. A poté již mohla odstartovat zahradní party!
Na odpolední posezení v zahradě byli pozváni všichni pracovníci i klienti domova. Sešli jsme se v opravdu hojném počtu, limonáda a nealkoholické pivo doslova teklo proudem. Po uhašení žízně přišlo na řadu selátko, které se i přes počáteční komplikace s pohonem nakonec roztočilo. Jako na správné oslavě byla také k mání spousta jednohubek a zákusků, ke kterým nechyběla ani odpolední kávička.
Po celou dobu nám na zahradě dělali společnost zdravotní klauni, kteří se postarali o velkou zábavu, hráli na hudební nástroje, tancovali a se všemi si povídali. Do rytmu nám také hrálo duo J a S, kteří svými písněmi rozhýbali nejednoho diváka. Celou zahradou se tedy nesl zpěv a smích až do půl páté hodiny večerní, kdy jsme se začali spokojeně přesouvat zpět do svých pokojů a kanceláří.
Jsme moc rádi, že se celá oslava povedla a mohli jsme strávit příjemné odpoledne se všemi, kteří nám jsou blízcí.
Těšíme se na dalších minimálně 20 let, které nás čekají!
VM
 

Dokumenty ke stažení

top